Satindi

Newsletter


 

Zapraszamy na fotorelacje z minionych targów Konopex w Ostravie!

 


 

Aby zgarnąć taką pakę zapraszamy do zamówienia PAKIETU OTWARTA PESTKA :)


 


 

Kolejna edycja Kanaba Fair już 19 i 20 maja!

Kanaba Fair #3 - Picnic to rodzinna impreza dla entuzjastów natury i uprawy roślin. Nie zabraknie ciekawych warsztatów poświęconych zastosowaniu konopi w życiu codziennym, konopnych pyszności, zimnego piwa, muzyki na żywo i wielu innych atrakcji na świeżym powietrzu!

 


 

 


Nowa dostawa

WAPPA, PANDORA, NEBULA I OPIUM

 

 

   

     

 

Kto czuje powiew wiosny? ;)

Wspólnie z Wolnekonopie.org otwieramy nasze magazyny pestkowe i zasiejemy całą Polskę!

 

 


 

Na Facebooku pojawiła się mini relacja z targów Kanaba Fair :)


 


 

9 -10 grudnia w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 65

odbedzie się Kanaba Fair

Znajdziesz nas tam na stanowisku 24/25

Zdjęcie użytkownika Kanaba Fair.

 


 

Outy Spliff Seeds znowu dostępne

Wczesno outdoorowe odmiany. Tak jak w przypadku nasion innego Holenderskiego producenta indukucja zaczyna się już w Lipcu.

POLM GOLD, GOLD RUSH, FAST BUD, SWEET n SOUR


 

Delicious Seeds NOWOŚĆ!!!

Potężna medyczna odmian - Northern Light Blue

Absolutny fenonome, jedna na sto wykazuje cechy autoflo i własnie ta roślina została wyselekcjonowana i razem z Belladona (skunk) wchodzi w skład La Musa

Mowa tu o oryginalnym strainie z Alaski (? Matanuska :)

 

Samsara Seeds NOWOŚĆ!!!

Spice White Devil oraz Green Love Potion

 

Kolejny bank trafia do Satindi - PARADISE SEEDS

Vertigo

Pandora

Automaria 2

 

Pozdrawiamy

zepół Satindi


 

Witajcie :)

Nowości !!! Nowości !!! Nowości!!!

Coś nie idzie nas zatrzymać tej wiosny :) Mamy dla Was kolejne smakołyki. Wprowadzamy na Polski rynek nowego breedera - Rokerij Seeds

Rokerij jest już od 25 lat na rynku konopnym, głównie powinien się Wam kojarzyć się z Amsterdamskimi coffeshopami. Jeżeli kiedykolwiek mieliście okazję skosztować ich smakołyków to teraz macie okazje aby w Waszej kolekcji znalazły się ich nasiona. Najwyżej klasy genetyka wielokrotnie nagradzana na High Times Cannabis Cup. Absolutne klasyki rodem z Amsterdamu, same najpopularniejsze i najbardziej cenione odmiany. Na chwilę obecną prezentujemy Wam pięć naszym zdaniem najciekawszych odmian z ich kolekcji.


Amnesia Haze

Jack Herer

Lemon Skunk

Rokerij Cheese

Sour Diesel

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Taka genetyka w takiej cenie to jak spełnienie marzeń...

Jednocześnie zespół Satindi chciałbym życzyć wszystkim wesołego jajka, ciszy i spokoju.

Pozdrawiamy

zespół Satindi


 

Witajcie :)

Uzupełniliśmy braki magazynowe Spliff Seeds

Wszystkie wczesne outdoory tego breeda można już zamawiać Absolutna nowość!!!

POLM GOLD, GOLD RUSH, FAST BUD, SWEET n SOUR

To bardzo szybkie rośliny gotowe w Holandii już we wrześniu!

Zasada ta sama co w przypadku innego producenta - semi auto nie potrzebują wcześniejszego naświetlania aby odpowiednio szybko zakwitnąć.

Do oferty trafia również AK Feminised

Gorąco zapraszamy to pewniaki!

Pozdrawiamy

zespół Satindi


 

Kannabia Seed Company  poddała analizie swoje nowe automaty. W labolatorium Canna  Research Laboratories przeprowadzone zostały specjalistyczne badania mające na celu określić zawartość THC w roślinie. Poniżej prezentujemy wyniki.

Big Band Automatic

Power Skunk Automatic

Smile Automatic

White Domina Automatic

Gnomo Automatic


Witajcie

Tak jak obiecywaliśmy są i nowości :)

Klasyki na outdoor od Female Seeds - Maroc , Purple Maroc , Easy Sativa

I kilka zupełnie nowych odmian. Bardzo ciekawe pozycje stricte przygotowane na out'a  

Mandala #1 Regular od Mandala Seeds

Purple Widow Regular od De Sjamaan

Na tym jednak nie koniec :)

Prawdziwą niespodziankę zostawiliśmy na koniec

Wprowadzamy nowy dział Satindi's Friends Seeds w którym znajdziecie nasiona naszych przyjaciół z Czech, Holandii oraz Hiszpanii. Jednocześnie w tym dziale znajdować się będą nasiona znanych breederów, które kupujemy luzem bez oryginalnych opakowań. Dzięki czemu możemy Wam zaoferować bardzo dobrą genetykę w bardzo dobrej cenie :)

Wszystkie nasiona są podpisane i odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem.

Na chwilę obecną dostępne są nowe feminizowane automaty:

 Auto Blueberry

Lowryder #2 x White Russian

Lowryder #2 x AK


Prawdziwy specjał :) limitowana edycja!!!

Sour Diesel x Jack Herer


Jednocześnie wprowadziliśmy kilka ułatwien na stronie. Zaraz pod boxem "Nowe Produkty" znajdzie wyszukiwarkę oraz czat. Od teraz na bieżąco jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chcecie  na szybko o coś zapytać czy po prostu przywitać się piszcie do nas śmiało :)


Cały czas dostępne są outdoory od Dutch Passion

Obecnie trwa akcja promocyjna Sweet Dwarf "3+1"

Mamy sporo ciekawych nasionek na gratisy więc na pewno nikt nie będzie zawiedziony :)

 

Pozdrawiamy

Zespół Satindi


 

Witajcie :)

Wróciliśmy już z Spannabis i mamy dla Was kilka ciekawostek.

Nowość!

Prosto ze słonecznej Barcelony gdzie miała miejsce premiera nowej odmiany Kannabia Seed Company z przyjemnością prezentujemy Wam ultra szybkiego Cheese - Queso

Do oferty trafia również najnowszy strain od Advanced Seeds - BioDiesel Mass (autoCritical x autoDiesel)

Ruszamy również z promocją "Sweet Dwarf 3+1"

Kupująć 3 oryginalnie zapakowane nasionka tej odmiany dostajecie w gratisie jedno nasionko BioDiesel Mass. Cztery nasionka w cenie trzech!!!

Wkrótce więcej ciekawostek i więcej promocji


Pozdrawiamy

Zespół Satindi

 


 

Spliff Seeds INFO

 

Na przełomie ostatnich lat znacznie wzrosła popularność odmian automatycznych. Ze względu na swoje pochodzenie Ruderalis, odmiany automatyczne często są uprawiane na zewnątrz w chłodniejszych lub górskich klimatach. Automaty świetnie sprawują się również w krajach o stosunkowo krótkim lecie, gdzie pierwsze przymrozki potrafią się już pojawić w październiku. W tych klimatach jedyną alternatywą by rośliny zdążyły odpowiednio zakwitnąć przed zimą i tym samym dać odpowiedni plon są odmiany szybko kwitnące i automatyczne.  

Odmiany automatyczne stale są poprawiane i na przełomie ostatnich lat dużo się zmieniło na lepsze. Dzięki wprowadzaniu nowych odmian takich jak: Blueberry, Northern Lights, AK i wielu innych. Aczkolwiek ich plon wciąż nie jest zadowalający pod względem jakości jak i wielkości. Wciąż w automatach dominuje specyfika Indica o relatywnie wysokim CBD i niskim THC.

Mając na uwadze te czynniki poczuliśmy potrzebę stworzenia lepszej alternatywy na outdoor. Duży plon, wcześnie gotowy do ścinki, wysokiej jakości odmiany
przystosowane do bardziej wymagających warunków klimatycznych. Taki cel sobie postawiliśmy i po latach udało nam się go osiągnąć. Stworzyliśmy odmiany o dominujących cechach Sativa zawierające stosunkowo wysoki poziom THC. Odmiany o bardziej wyrafinowanym smaku i zapachu, dające o wiele przyjemniejszy i mocniejszy high niż odmiany automatyczne.

Nasze outdoorowe odmiany przez lata były selekcjonowane i krzyżowane. Pracę nad nimi zaczęliśmy jeszcze w 1990 roku. Na początku korzystaliśmy z genetyk: Viking, Early Skunk, Afghan, Early Pearl, Purple Power a nawet Ruderalis. Wszystko to aby stworzyć odmiany, które zaczną wcześniej kwitnąć i zaaklimatyzują się w Holandii. Przez wiele lat klonowaliśmy najlepiej wyselekcjonowane rośliny. Selekcja polegała na wyborze najszybciej kwitnących, najzdrowszych o największym potencjale i wigorze, najbardziej produktywnych wzorców. Proces ten trwał przez lata. Następnie wybrane fenotypy skrzyżowaliśmy z najlepszym materiałem genetycznym jaki udało nam się zdobyć w: Afganistanie, Brazylii, Meksyku, Marrocco i USA.

Chcieliśmy stworzyć wcześnie kwitnące hybrydy, o szczególnej charakterystyce odmian z dalekich lądów. Rezultatem naszej pracy jest Polm Gold. Przez lata żmudnej pracy i intensywnych hodowli stworzyliśmy kolejne trzy wcześnie kwitnące odmiany: Fast Bud, Gold Rush i Sweet 'n Sour. Wszystkie nasze wczesne odmiany dochodzą w Holandii we wrześniu. Gold Rush - początek września. Polm Gold - połowa września. Early Bud i Sweet 'n Sour - druga połowa września. Oczywiście w klimatach cieplejszych na podobnej szerokości geograficznej okres kwitnienia będzie krótszy o tydzień lub dwa.

Nasze semi-autoflowering(wczesne outdoory) wymagają wystarczającej ilości światła dziennego aby rosły prawidłowo. Nie zaleca się zaburzać cyklu dobowego przed wczesnym wysiewem na parapecie. Nie osiągną przez to pełnego potencjału. Nie zaleca się sztucznie naświetlać 12/12. POLECAMY NA OUTDOOR

 

POLM GOLD - wczesny outdoor - semi auto - 95% Sativa

 

Autoflowering: Absolutna nowość - oficjalna premieria marzec/kwiecień u nas już dostępna

AK Automatic Feminised

 

Ponadto w ofercie odmiany bez AF:

White Widow Feminised

Bubblegum Feminised

 

Wprowadziliśmy również do oferty 2 odmiany w wersji regular w tym jedna nowość na outdoor

Dutch Automatic Regular

Sweet Durban Regular

 

Pozdrawiamy
Zespół Satindi

 


Bank World of Seeds powstał w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie społeczne i naukowe. Traktuje temat marihuany bardzo profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem, aby w pełni sprostać wszelkim potrzebom jakie może czerpać człowiek z tej wspaniałej rośliny.
Zwraca uwagę zarówno na część naukową, jak i jej zastosowanie medyczne,
kulturalne, społeczne lub dla przyjemności, wszystko co potrafi dać nam ta magiczna
roślina.


Przekroczyliśmy 5 kontynentów, wędrowaliśmy po wielu zakątkach Ziemi w poszukiwaniu wszystkich rdzennych odmian o czystej w 100% genetyce. W wyniku naszych wysiłków i poszukiwań, jesteśmy w stanie zaoferować Wam szeroki wybór nasion, które znajdują się w naszym katalogu.


World of Seeds ma również poparcie Stowarzyszeń Lekarskich, oraz wiele
wyróżnień od znanych publicznie osób i organizacji kulturalnych i społecznych, które popierają nasze starania w upowszechnianiu doświadczeń i wiedzy na temat konopi indyjskich.


Autoflowering Collection

Kolekcja ta została wyselekcjonowana spośród naszych najcenniejszych
odmian, które skrzyżowaliśmy z genetyką ruderalis, wzbogacając je w ten sposob w geny
auto. Prezentujemy linie autoflowering, o wysokim czynniku psychoaktywności.

Każda z odmian może być uprawiana o dowolnej porze roku, jako że nie mają
ścisłego fotoperiodu, co jeszcze tak niedawno, było nie do pomyślenia!
W uprawie Indoor World of Seeds zaleca stosować lampy HPS i oświetlenie 20/4

Medical Collection

W odpowiedzi na potrzeby terapeutyczne wielu ludzi w społeczeństwie,
którzy cierpią na poważne choroby, powodujące ból i cierpienie, są oni zmuszeni
do korzystania z agresywnych metod leczenia tradycyjnego. Z myślą o nich,
Worldof Seeds opracowało zbiór specjalnych odmian, które posiadają wysoką
zawartość CBD i CBN

Spośród wielu zastosowań leczniczych, chcielibyśmy wymienić jedynie
niektóre, najbardziej rozpowszechnione, których używa się w następujących
dziedzinach medycyny:


- Laryngologia
- Onkologia
- Kuracje przeciwbólowe
- Przeciwwymiotne

The Legend Collection

Ta kolekcja World of Seeds to zbiór specjalnie wyselekcjonowanych odmian, które na      przełomie ostatnich lat uplasowały się w czołówce  najpopularniejszych konopi indyjskich.      Wybrane przez społeczność konopną, ze względu na swoje zastosowanie, cechy, wygląd      oraz: smak, zapach i efekt.

Tutaj tez chcielibyśmy oddać hold tym odmianom, które na zawsze
pozostaną w naszych sercach jako niezastąpione i legendarne.

Diamond Collection

Kolekcja Dimond została stworzona z myślą o prawdziwych znawcach, o tych wszystkich
koneserach, którzy są ekspertami i wiedzą, czego chcą. Najwyższa półka!

Selekcja nabardziej wytrawnych, najlepszych i specjalnie wyszukanych genów
skrzyżowanych ze sobą, aby,naszym zdaniem, podać wam unikalną, niepowtarzalną
krzyżówke smaków i zapachów.

Dzieki naszej starannej selekcji, ciężkiej i wytrwałej pracy, udało nam się
wykreować najbardziej niesamowite i nigdzie dotąd nie widziane genetyki.
Crossy, które zasługują na miano złotego medalu w swojej dziedzinie.

Dla miłośników szybkich i najlepszych genetyk, oraz według opinii tych, którzy
mieli możliwość uprawiać i próbować tych odmian to: "Ferrari swoich
gatunków"

Pure Origin Collection

Ta kolekcja jest najprawdopodobniej tą, nad którą praca zajeła nam najwiecej
czasu i osobistych starań.

Pure Origin Collection pchneła nas w podróży przez pięć kontynentów w
poszukiwaniu najciekawszych lokalnych genetyk. Chcielibyśmy zaoferować Państwu
bez konieczności opuszczania domu, ekskluzywne nasiona pierwszej klasy.
100% czyste odmiany, począwszy od autentycznych i egzotycznych piękności
Brazylii, poprzez wspaniałe, dzikie afrykańskie szczepy, by w końcu dotrzeć
do antycznych zabytków Tajlandii. Tych samych którym nie mógł się oprzeć Marco Polo
i które przywiózł z podróży na Wschód wiele wieków temu.

A jeżeli to wszystko to dla Ciebie za mało. A czyste linie w feminizowanej wersji nie brzmią
 wystarczająco atrakcyjnie. Oferujemy te odmiany w ich regularnych wersjach. Dla miłośników
czystych lini, i dla wszystkich, którzy chcą uzyskać meskie nasiona, a tym samym stworzyć własne
krzyżówki, z tych fantastycznych genetyk, które obecnie tak trudno znaleźć.Witajcie ponownie :)

 

Nie próżnujemy, nasza oferta bardzo się powiększyła, doszło wiele nowy odmian. Cały czas wstawiamy nowe filmiki a do tego stworzyliśmy dwa nowe działy: Akcesoria i T-Shirty.

Tym samym chcielibyśmy ogłosić, że zostaliśmy oficjalnymi dystrybutorami na Polskę dwóch nowych brandów Infinity THC i Smonkey. Zachęcamy do zapoznania się z ich produktami.
Zapraszamy seedbanki, growshopy oraz headshopy do współpracy.

Pozdrawiamy

Zespół Satindi

 


 

Witajcie :)


Z ogromną przyjemnościa chcielibyśmy Was poinformować, iż Satindi Seedbank został oficjalnym Polskim dystrybutorem: World Of Seeds, Delicious Seed oraz Samsara Seeds.

Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą. Już teraz dostępne są 33 nowe odmiany. Pozostałe produkty powyższych banków dostępne są na zamówienie w przeciągu jednego dnia.

Przy większych zamówieniach rabat oraz gratisy.

Zapraszamy również pozostałe seedbanki do współpracy.


Samsara Seeds

 
Celem banku Samsara Seeds jest dzielenie się z Tobą naszym doświadczeniem, które nazwaliśmy "Samsara Experience". Okresliliśmy je jako wyjątkowy stan umysłu, uczucie totalnego zrównoważenia, punkt w którym pojawia się nasza wrodzona dualność, znana również jako Ying-Yang.
Cały nasz wysiłek skierowaliśmy na dopracowanie naszych hybrydowych crossów, tak aby zachować balans pomiędzy Indica/Sativa. Samasara przeniesie Cię w twój własny świat.
W naszym katalogu odnajdziesz najbardziej interesujące i oryginalne crossy, których zrównoważone ceny i wyśmienita jakość plonu idą w parze.
Nasze produkty przechodzą wyjątkowo skrupulatne i wymagające procesy jakości oraz feminizacji, które wraz ze starannym doborem pestek oraz ich ręcznym pakowaniem, dają gwarancję 96% sukcesu w kiełkowaniu nasion.
Spróbuj raz i nigdy nie zapomnisz oryginalnego doświadczenia Samsara Experience!


Nowe odmiany AF:

- Thunder Bloody Mary

- Supersonic Cristal Storm


Nowe odmiany bez AF:

- Spiritual Punk

- Kiss Dragon

- Crazy Miss Hyde

- Sweet Black Angel


Delicious Seeds

 
Po latach pracy nad genetyką i charakterystyką organoleptyczną naszych najlepszych nasion, zachowując przy tym ich wspaniałe pierwotne cechy, Delicious Seeds przedstawia Gran Reserva, aby dostarczyć ci jedynych w swoim rodzaju wrażeń i niepowtarzalnych doświadczeń… przeznaczona dla osób, które szukają czegoś więcej niz typowych doznań, które może dać ta boska roślina. Zakosztuj naszych soczystych bukietów smakowych!
Chcielibyśmy, abyś poczuł i doświadczył aromatow i smaków, których nigdy nie myślałeś spotkać, wraz z niepowtarzalnymi teksturami i późniejszymi doznaniami, które przenicują twoje ciało i umysł.
Poczuj specjalnie wyhodowane crossy, selekcje naszych najlepszych odmian, pozwól urzec twoje zmysły i zaoferuj sobie niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju wrażenia organoleptyczne i kinestetyczne. Jedynym ich przeznaczeniem jest twoje koneserskie podniebienie, nawet te najbardziej wybredne i wytrawne.
W naszej ekskluzywnej spiżarni znajdziesz zarówno odmiany o egzotycznych, nieoczekiwanych smakach i zapachach, takich jak najsłodsza i najbardziej mięsista marakuja,  jak również najczerwieńszą, przesłodką, oblaną leśna rosą truskawkę. Słodkie odmiany zakropione nutką kadzidła, przeniosą cię w świat odległych arabskich krain, wprost z baśni o ‘Tysiacu i jednej nocy’, odmiany które przywołają zapach najlepszej kolumbijskiej kawy, pobudzajacej zmysły i dajacej wigor, lub też nuty mocnych przypraw, które dodają naszym nasionom penetrujące, gorzkawe a nawet kwaskowe i rześkie nutki, lub też smaki gorzkiej czekoady, które sprawią, że dosłownie stracisz głowe…
Nasi breederzy wyhodowali odmiany, które sprawią, że twoja podróż w świat emocji, doznań i uniesienia będzie zdecydowanie niepowtarzalna! Zakosztuj jej i podaruj sobie ten niesamowity prezent.


Nowe odmiany AF:

- La bella afrodita

 

Nowe odmiany bez AF

- Marmelate

- Caramelo


World Of Seeds: Autoflowering Line

Nowe odmiany:

- Sugar Mango Ryder

- Sweet Coffee Ryder

 

World Of Seeds: Medical Line

Nowe odmiany:

- Afghan Kush x Black Domina

- Afghan Kush x Yumbolt

- Mazar x White Rhino

- Mazar x Great White Shark

 

World Of Seeds: Legend Collection

Nowe odmiany:

- Yumbolt 47

- New York 47

- Strawberry Blue

- Mazar Kush

- Domina Star

- Chronic Haze

 

World Of Seeds: Diamond Collection

Nowe odmiany:

- Stone Inmaculate

- Space

- Privilage

- Obsession

- High Tension

- Amnesia


World Of Seeds: Pure Origin Collection

Nowe odmiany:

- Afghan Kush

- Wild Thailand

- Pakistan Valley

- Kilimanjaro

- Ketama

- Colombian Gold


Pozdrawiamy

Zespół Satindi


Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować o tym, iż do naszego seedbanku dołączył nowy breeder: Kannabia Seed Company

 

Świeżutkie nasionka prosto ze słonecznej Hiszpani.

25 nowych odmian w super cenie - 20pln za sztuke.

Tym samym przygotowujemy się powoli do sezonu Indoor.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą tego banku, oraz do zakupów.

Mała prezentacja nowych produktów

 

Pozdrawiamy

Zespół Satindi


Strona domowaStrona domowa

Koszyk

Brak produktów

Wysyłka 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Zamówienie

Szukaj

LiveZilla Live Help
LiveZilla Live Help